• Analizuj, sprzedawaj, reklamuj

    Nowoczesne narzędzia dla rynku FMCG w Internecie

Rozwiązania biznesowe Kwit.pl

Pomagamy producentom FMCG analizować, sprzedawać i reklamować produkty na internetowych i stacjonarnych półkach sklepowych. Stworzyliśmy innowacyjne narzędzie analityczne, przycisk “Kup Teraz” i spersonalizowane sieci reklamowe, żebyś mógł łatwiej, szybciej i taniej zaspokoić potrzeby nowoczesnych konsumentów.

Internetowy rynek spożywczy

Zakupy spożywcze w sieci robi co czwarty polski internauta, czyli niemal dwa razy więcej niż przed rokiem i trzy razy więcej niż trzy lata temu

Badanie Gemius, kwiecień 2014

Dlaczego Kwit Analytics?

Zwiększasz sprzedaż

Twoje produkty są zawsze dostępne w sklepach, dobrze widoczne dla klienta i możliwe do kupienia przez Twoją stronę.

Jesteś konkurencyjny

Obserwujesz, analizujesz i szybko reagujesz na zmiany na rynku e-FMCG. Rozumiesz strategię Twojej konkurencji.

Efektywnie komunikujesz się z detalistami

Monitorujesz, sprawdzasz i porównujesz sklepy spożywcze, w których masz swoje produkty. Dzięki temu dostosowujesz rodzaj i ilość produktów oraz częstotliwość dostawy do profilu sklepu.

Jesteś innowacyjny

Budujesz odpowiedni wizerunek swoich marek w internecie i odpowiadasz na potrzeby nowoczesnego klienta, który robi zakupy online.

Poznajesz nowych klientów

Informujesz o swoich produktach tylko zainteresowane osoby, dlatego Twój spersonalizowany przekaz jest skuteczny.

Jak możemy Ci pomóc?

Analizuj

Pomagamy analizować Twoje produkty

Stworzyliśmy Google Analytics dla rynku FMCG. Możesz monitorować rynek spożywczy w dowolnej chwili. Posiadamy aktualne dane o cenach, dostępności i promocji w sklepach internetowych FMCG. Znamy najbardziej efektywne słowa kluczowa, nowe i unikalne produkty oraz porównujemy sklepy, regiony, marki i kategorie.

Sprzedawaj

Pomagamy odnaleźć Twoje produkty w Internecie

Stworzyliśmy przycisk “Kup Teraz” na Twoją stronę. Twój klient może zamówić produkt z Twojej strony bezpośrednio do domu lub sklepu stacjonarnego. Bez Twojej ingerencji.

Pomagamy maksymalizować efektywność Twoich reklam

Stworzyliśmy dodatek do Twoich kreacji reklamowych. Od teraz Twoi klienci mogą bezpośrednio przechodzić do wybranego sklepu internetowego, gdzie aktualnie dostępne są Twoje produkty prosto z baneru reklamowego.

Reklamuj

Pomagamy wyróżnić Twoje produkty w sklepach

Stworzyliśmy innowacyjną sieć reklamową dla klientów mniejszych sklepów e-FMCG. Twoje produkty mogą wyświetlać się w formie rekomendacji produktów, optymalizacji wyszukiwania, banerów reklamowych, retargetingu, samplingu czy newsletteru.

Monitorujemy 606 866 produktów FMCG w 610 e-marketach

Komu już pomogliśmy?

Przyciski „kup teraz” które zaimplementował Kwit.pl dały nam potężne narzędzie sprzedażowe. Umożliwiło nam również uczenie się nowych technologii. drożenie rozwiązania było szybkie i poszło gładko. Otworzyło nam to oczy na to co jest możliwe kiedy ma się solidnego partnera technologicznego jakim jest Kwit.pl.

Bartłomiej Łukasiak, Ecommerce Sales Manager, Reckitt Benckiser

Case Study

Kim jesteśmy?

Saving Cloud Nazywamy się Saving Cloud i jesteśmy technologicznym liderem rynku FMCG. Codziennie pomagamy tysiącom naszych klientów, znaleźć, kupić lub dokładnie zbadać dowolny produkt FMCG. Od samego początku naszej działalności skupiamy się wyłącznie na sektorze e-FMCG i dążymy do rozwoju polskiej branży spożywczej w Internecie.

  • Jesteśmy elastyczni - Słuchamy Twoich potrzeb i dostosowujemy się do Ciebie.

  • Jesteśmy błyskawiczni - Na pytania odpowiadamy w tym samym dniu, a problemy rozwiązujemy w 24 godziny.

  • Jesteśmy wyjątkowi - W całej Polsce tylko my oferujemy takie usługi, a mimo to nasza oferta cenowa jest niezwykle korzystna.

Jesteśmy przekonani, że możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami.